Kaip pasiruošti šeimos fotosesijai?


  • Visos fotografijos šiame lape skolintos iš Pinterest.com įkvėpimui


Apranga, makiažas, plaukai


Renkant šeimai aprangą pirmiausia visada visada pradėkite nuo savosios! Kaip ir lėktuve, kuomet kaukę reikia dėtis pirmiausiai sau, taip ir fotosesijai pirmiausia išjauskite ko norite Jūs. Paklauskite savęs 'kokio noriu jausmo?' ir rinktės tokią vaizdinę estetiką kuri suderėtų su jausminiu būviu. Skirtingi pasirinkimai kuria skirtingą nuotaiką, vidinį jausmą - tai gali būti tiek pledas į kurį norisi jaukiai įsikutuloti, tiek įvairūs jaukūs tekstūriniai megztiniai, o gali būti gražiausia turima suknelė kurioje jaučiatės ypatingai, ar vėju alsuojantys lininiai marškiniai, kūną glostantys naktiniai, plazdantis tiulio audeklas ar romantiška suknelė lengvai pagaunanti vėją, o gal mylimas švarkas su kelnėmis. Jau turint derinį vienam, gerokai lengviau bus parinkti ir likusiems šeimos nariams.

.

Tekstūriniai, pastelinių, žemės spalvų rūbai, draugiškai atliepiantys vėjo kedenimui, ilgos plazdančios rankovės, spalviškai derantys, arba jungiantys skirtingų narių aprangas aksesuarai (kapurė, riešinė, juosta plaukuose) - visa tai suteiks fotografijoms papildomo gyvumo.


Jeigu fotosesijoje dalyvausite su naujagimiu, vieną iš aprangos variantų galite pasirinkti atviresnį, kad mažylis/ė galėtų savo oda priglusti prie jūsiškės, tai gali būti atvirų pečių palaidinė, prasagstomi marškiniai su nėriniuotais apatniais, ar derančiu maudymosi kostiumėliu, ar tiesiog nuogumu, ir pan.


Makiažas nuo profesionalaus, lengvai pabrėžiančio veido bruožus (šiuo atveju svarbu, kad makiažas būtų matinis, NEblizgus), iki visiškai jokio - rinkitės taip kaip jaučiatės geriausiai.

Plaukai svarbiausia švarūs, gyvi, alsuojantys vėju ir saule.

Apavas - esant galimybei visuomet geriausia jokio! Basos kojos tai žemės gyvybė tekanti jumis, kad ir kaip beskambėtų, patikėkite, tai jaučiasi ir nuotraukose. O jeigu oro sąlygos ar pasirinkta kitokia vizija stabdo nuo būvio basomis, tuomet nepamirškite batų priderinti prie aprangos.


Ko vengti:

  • ryškių spalvų rūbų ir aksesuarų (nebent tai pasirinkta tikslingai). Esant galimybei geriau rinkitės skirtingus 'prigesintų', pastelinių spalvų rūbus, derančius tarpusavyje, paįvairinant skirtingomis audinių tekstūromis, raštais, aksesuarais.
  • emblemų, piešinių, ryškiai matomų prekinių ženklų,
  • itin ryškių spalvų nagų lako, ar kelias savaites pamirštų nagų

- visa tai tiesiog paprasčiausi dėmesio vagys...


Žemiau PINTEREST'e parinkau pavyzdžių vaizdiniam pajautimui.


Peržvelkite, pajauskite skirtingus aprangos pasirinkimus, atkreipkite dėmsį į detales tose fotografijos kurios patiks - kas būtent patinka, kokia fotografijos nuotaika, koks pasirinktas rūbas, jo tekstūriškumas, aksesuarai, kitos detalės.


Ir nepamirškite, jog rūbus galite rinktis ne tik iš savo spintos ir įsigyti paruoduvėse - pagalvokite gal kas iš draugių turi būtent tai ko galbūt norėtumėte. Taip pat dažnai antro rūbų gyvenimo parduotuvėse ypatingi rūbai ilgiau laukia sau namų - pasižvalgykite jose. Yra ir aprangos nuomos punktų, norint kažko ypatingo užsukite ir į jas.

Bet tuo pačiu, ypač jeigu jaučiate, kad neturite tam energijos, ar ūpo, paleiskite norą viską sustyguoti. Galite tai tiesiog atidėti kitam kartui. O šįkart pasilikti ties kažkokia spalvine gama, pvz murzinai baltos spalvos atspalviai ir tekstūros - jų tiek daug ir tikrai gražiai dera tarpusavy.


Apranga niekada netaps svarbesnė už Jus, tad daugiau dėmesio tam skirtkite tik jei jausite, kad to norite. Nesijauskite įpareigoti, galite šiuos vaizdus panaudoti tik kaip tolimas gaires.


Svarbiausi visada būsite Jūs, Jūsų nuotaika ir ryšys tarpusavyje!


Ir, jei rasite kelias minutes, užpildykitę ŠĮ KLAUSIMYNĄ, tokiu būdu padėsite geriau Jus pažinti ir galbūt padovanosite minčių fotosesijos eigai, vietai, aprangai.


Iki pasimatymo, Elena

*Visos fotografijos šiame lape skolintos iš Pinterest.com įkvėpimui