Elena

Ptk

Prieš 40 m. sportininkų šeimoje, namuose visai šalia Vilniaus Senojo Teatro, beveik 4 metų berniukas suko ratus aplink besilaukiančią mamą kartodamas 'noriu sesutės Elenutės'. Taip gimiau aš. Užaugau Fabijoniškėse vasaras leidžiant sode prie Vilniaus. Baigiau psichologijos studijas, bet 11 m. dirbau aerobikos trenere. Po studijų toliau mokiausi verslo psichologijos magistrantūroje, buvo tikrai įdomu, bet baigiamo darbo taip ir neparašiau, nes fotografija jau buvo pavergusi mano širdį ir visą laisvą laiką...

Mėgstu plaukti ir tekantį požiūrį į situacijas.

ankstyvo ryto maudynės jūroje, Kelionės, nuotykiai, miškų ir pievų magija, upių tėkmė ir ežerų ramybė - Įkvepia.

Dažnai išgirstu nuostabas, jog ŠYPSENA NEDINGSTA NUO VEIDO NET IR SUNKIOSE SITUACIJOSE - niekada to nesimokiau, bet kaip neleisti tai ugnelei užgesti tikrai teko paieškoti.

Tikiu, kad kiekvienas sprendžia kuo pripildyti save, nes tai yra vienintelis dalykas esantis mūsų valioje.


apie vaikus


  • Savų mylimų turiu tris - 14m., 10m. ir 6m. augančias asmenybes ir oho kokie jie skirtingi, kiek daug savęs atsinešė jau gimdami - jautru tai liudyti iš taip arti.


  • Per laikotatrpį kuomet 2012 metais dirbau Tavo vaikas žurnale, štai tokių viršelių pulką turėjau galimybę sukurti. Buvo smagus iššūkis prakalbinti šiuos mažuliukus.


  • Šeimos fotosesijų metu mes suaugę dažnai pergyvenam dvigubai - už save ir už savo vaiką, nes nežinom kaip jis reaguos, kaip elgsis. Labai noriu paraginti tėvus atsipalaiduoti - jūs neaste atsakingi už vaiko emocijas, jo norą ar nenorą dalyvauti žaidime - mano darbas jį pakalbinti, ar priimti jo norą pabūti atsiribojus, pajutęs kad tas noras yra pamatytas, vaikas dažnai sugrįžta pats, arba jeigu jau atsinešame 'pabėgelį' arčiau - leiskime jam būti nepatenkintu, fotografijų tai tikrai nesugadins, nes tai bus tikra. visokios vaikų emocijos - tai proceso dalis, vaikai yra vaikai ir vien dėl to kad mes nutarėme jog šiandien norime gražių nuotraukų nereiškia kad jie privalo bendradarbiauti. O kai mes atsipalaidavę, vaikai gali imti ir nustebinti.

Ar pasiruošę nuotykiui drauge? Susisiekit!

Per pastaruosius 15 metų fotografavau daug ypatingų švenčių, bet galiausiai supratau, kad labiausiai mane 'veža' tarp didelių ir reikšmingų įvykių pradingstančios kasdienybės akimirkos, mano akimis tai - pats gyvenimas


kontaktai